O nas

Pierwszy raz z koncepcją bukietu ze słodyczy spotkaliśmy się na targach czekolady. Pierwsze, jeszcze nieco nieudolne dzieła, powstały w pewnym sklepie z herbatą, którego dziś niestety już nie ma. Powstawały pojedynczo, przeważnie na konkretne zamówienie i tylko dla lokalnych klientów. Wtedy nawet nam się nie śniło, że  pewnego dnia będziemy rozsyłać je po całej Polsce i jeszcze dalej…

Po jakimś czasie powstał blog oraz fanpage na Facebooku, na którym do dziś publikujemy ciekawostki z życia naszej firmy oraz pokazujemy nasze bukiety. Z czasem otworzyliśmy sklep internetowy i zaczęliśmy wysyłać nasze bukiety.

 

Poza tym, co należy do naszej stałej oferty, realizujemy także zamówienia bardzo specjalne. Robiliśmy już na przykład choinki z lizaków dla firmy Google czy wielkie torty z batoników i cukierków na różne akcje promocyjne.

 

Nasza oferta z każdym rokiem jest coraz bogatsza. Zaczęło się od prostych bukietów z cukierków i lizaków. Później przyszedł czas na torty z ręczników i pampersów. Pojawiły się także bukiety z lakierów do paznokci, pieniędzy a nawet miniaturowych buteleczek alkoholu.

 

Jeśli poszukujesz prezentu dla osoby, która ma już wszystko lub nie masz pomysłu co można komuś podarować, w Fajnych Bukietach na pewno znajdziesz coś odpowiedniego. Wierzymy, że obdarowywanie ma w sobie ogromną moc. Nasze bukiety, które robimy ręcznie z największą starannością, są naprawdę wyjątkowe. Obdarowana osoba na pewno na długo zapamięta taki prezent od serca…