Regulamin

 

Zasady ogólne.

Podstawową i najważniejszą zasadą w sklepie fajnebukiety.pl jest zasada satysfakcji klienta.

Zrobimy wszystko co w naszej mocy aby każdy kto dokona tutaj zakupu był zadowolony.

 

Kim jesteśmy

Fajne Bukiety to pracownia oryginalnych prezentów, działająca pod firmą Beata Kaleta Fajne Bukiety w Starej Wsi 05-830, ul. Borsucza 9.

 

Oferta handlowa

 1. Jako pracownia prezentów oferujemy cały szereg produktów rękodzielniczych.Podstawowe produkty to bukiety, zwłaszcza bukiety z cukierków, z lizaków, ręczników, pampersów, skarpet, mydła itd. Oferujemy także torty wykonane ze słodyczy, pampersów, ręczników, papieru toaletowego itp. Oraz inne produkty doskonale nadające się na prezent.
 2. Wszystkie zdjęcia naszych produktów są naszą własnością, wykonaliśmy je sami fotografując oryginalne, przez nas wykonane produkty. Ponieważ każdy produkt jest wykonywany na indywidualne zamówienie może się nieznacznie różnić od przedstawionego na zdjęciach. Dotyczy to zwłaszcza kolorów, które mogą się różnić w zależności od ustawień komputera na którym oglądane są zdjęcia.
 3. Ceny wszystkich produktów są wyrażone w złotych polskich i są cenami brutto. Nie jesteśmy płatnikami podatku VAT.
 4. Koszty pakowania i dostawy obciążają zamawiającego.
 5. Fajne Bukiety zastrzegają sobie prawo zmiany cen. Nie dotyczy to zamówień, które są aktualnie w realizacji. Koszty staja się wiążące dla obu stron z chwilą złożenia zamówienia.

 Zamówienia

 1. Zamówienia można składać (i tak jest najlepiej) poprzez koszyk. Można również meilowo i telefonicznie.
 2. Poprawne złożenie zamówienia wymaga podania danych kontaktowych i danych do wysyłki.
 3. Każde zamówienie wymaga potwierdzenia przyjęcia zamówienia do realizacji. Potwierdzenie przyjęcia zamówienia przez pracownię Fajne Bukiety nastąpi drogą elektroniczną do 2 dni roboczych od dnia jego wpłynięcia.
 4. Pracownia rozpoczyna realizację zamówienia po wpłacie należności przez zamawiające, jeśli zamawiający wybrał opcję przedpłaty zamówienia.
 5. Wszystkie zamówienia realizowane są w kolejności złożenia. W przypadku dużej ilości zamówień w jednym czasie mogą wystąpić opóźnienia w realizacji zamówienia w deklarowanym przez pracownie terminie. W takim przypadku klient zostanie poinformowany natychmiast po złożeniu zamówienia.
 6. Brak możliwości kontaktu z klientem może spowodować wstrzymanie realizacji zamówienia. Nastąpi to jedynie w sytuacji kiedy będzie niezbędne uszczegółowienie zamówienia.
 7. Czas realizacji zamówienia wynosi 2-7 dni roboczych, w zależności od zamówionego produktu i liczone jest w przypadku zmówienia za pobraniem od dnia potwierdzenia przyjęcia zamówienia, a w przypadku przedpłaty od dnia zaksięgowania wpłaty lub otrzymania przez Fajne Bukiety potwierdzenia realizacji przelewu.
 8. Fajne Bukiety nie ponoszą odpowiedzialności za opóźnienia związane z dostawą (firma kurierska Impost, paczkomaty).

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl