+48 695 610 808

założenia ogólne

Do 30 dni możesz zwrócić zakupiony produkt. Jeśli od zakupu minęło 30 dni, nie możemy zaoferować pełnego zwrotu pieniędzy ani wymiany.

Aby kwalifikować się do zwrotu, przedmiot musi być nieużywany i być w takim samym stanie, w jakim go otrzymałeś. Musi być również w oryginalnym opakowaniu.

Kilka rodzajów towarów jest zwolnionych ze zwrotu. Towary łatwo psujące się, takie jak żywność, kwiaty, gazety lub czasopisma, nie podlegają zwrotowi a także produkty wykonywane na zamówienie. 

Dodatkowe elementy bezzwrotne:

  • Karty podarunkowe

Aby dokonać zwrotu, potrzebujemy paragonu lub dowodu zakupu.

Prosimy nie odsyłać zakupu do producenta.

Istnieją pewne sytuacje, w których przyznawane są tylko częściowe zwroty:

  • Produkt z oczywistymi śladami użytkowania
  • Każdy przedmiot, który nie jest w oryginalnym stanie, jest uszkodzony lub brakuje części z przyczyn nie związanych z naszym błędem.
  • Każdy przedmiot, który zostanie zwrócony po upływie 30 dni od dostawy

Refundacja

Po otrzymaniu i sprawdzeniu Twojego zwrotu wyślemy Ci wiadomość e-mail z powiadomieniem, że otrzymaliśmy zwrócony przedmiot. Powiadomimy Cię również o zatwierdzeniu lub odrzuceniu zwrotu. 

W przypadku zatwierdzenie niezwłocznie przekażemy zwrot środków na twoje konto.

Spóźnione lub brakujące zwroty

Jeśli jeszcze nie otrzymałeś zwrotu, najpierw sprawdź ponownie swoje konto bankowe.

Następnie skontaktuj się z wystawcą karty kredytowej. Oficjalne zaksięgowanie zwrotu może trochę potrwać.

Następnie skontaktuj się ze swoim bankiem. Często jest trochę czasu na przetwarzanie, zanim zostanie zaksięgowany zwrot pieniędzy.

Jeśli po wykonaniu tych czynności nadal nie otrzymałeś zwrotu, skontaktuj się z nami pod adresem fajnebukiety@gmail.com.

Wyprzedaż przedmiotów

Zwrotowi podlegają tylko produkty o normalnej cenie. Przedmioty z wyprzedaży nie podlegają zwrotowi.

Wymiana

Wymieniamy tylko przedmioty, które są wadliwe lub uszkodzone. Jeśli chcesz wymienić go na ten sam przedmiot, wyślij nam e-mail na adres fajnebukietygmail.com wówczas otrzymasz informację co dalej.

Prezenty

Jeśli przedmiot został oznaczony jako prezent przy zakupie i wysłaniu bezpośrednio do Ciebie, otrzymasz kredyt podarunkowy o wartości zwrotu. Po otrzymaniu zwróconego przedmiotu bon podarunkowy zostanie wysłany do Ciebie.

Jeśli przedmiot nie został oznaczony jako prezent w momencie zakupu lub dawca prezentu wysłał zamówienie do siebie, aby przekazać go później, wyślemy zwrot pieniędzy do dawcy prezentu, a on dowie się o Twoim zwrocie.

Przesyłka zwrotna

Koszty wysyłki nie podlegają zwrotowi. Jeśli otrzymasz zwrot pieniędzy, koszt przesyłki  zostanie odliczony od Twojego zwrotu. 

Również sam ponosisz koszty przesyłki zwrotnej.

Potrzebujesz pomocy?

Skontaktuj się z nami pod adresem fajnebukiety@gmail.com, jeśli masz pytania dotyczące zwrotów.

Shopping cart

0
image/svg+xml

Brak produktów w koszyku.

Continue Shopping